KONST / Litografier / Färglitografi 13407195
nr 1340 7195
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 14/250. Motivet: 37x27cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:08:22
5/8 10:45:47
700 kr
9/8 22:06:12
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer